Локо (Русе) вкара три пъти на Бенковски (Бяла)

Локомотив (Русе) надигра Бенковски (Бяла) с 3:0 в приятелска среща. Заслужен успех за „железничарите“ с оглед случилото се на терена. Техен герой е Гюрсес Александров, реализирал хеттрик. Той откри резултата в 55-ата минута, когато овладя топката на гърди и стреля неспасяемо в противоположния ъгъл. Вторият път се разписа отблизо от воле в 68-ата минута. В 80-ата пък оползотвори подаване отдясно и насочи топката за трети път в мрежата на съперника. Още две голови възможностите имаха локомотивци. Вратарите им пък спасиха три гола.

Ръководството на русенския тим благодари на футболистите си и на всички, спомогнали за провеждането на тази среща.