Шимунджа: След гола на Славия 3-4 минути не бяхме на себе си

Лудогорец постигна трета поредна победа под ръководството на Анте Шимунджа. Днес разградчани спечелиха с 3:1 домакинството си на Славия, а след срещата специалистът заяви:

“Бяхме боеспособни и добре подготвени. Не беше толкова лесен мач, както резултатът показва. Славия има страхотен отбор и много талантливи футболисти. Като цяло заслужена победа.

Защо вкарваме много голове през първата част? Съвпадение. Агресията от самото начало на мачовете, но полагаме усилия и през второто полувреме. След техния гол имахме 3-4 минути, които не бяхме на себе си. След това създадохме няколко положения, вкарахме трети гол и сме щастливи, че спечелихме.

Това не е нарочно. Когато изоставаш с два гола, трябва да промениш нещо. Славия го направи успешно. Те имат много качество и идеи, могат да вкарат страхотни голове”, каза Шимунджа, който похвали игралия като ляв бек Бърнард Текпетей.

“През първото полувреме се справи по-добре, отколкото през второто. Не е неговата позиция, но се справи като професионалист, много добре.”

Снимка: start-photo.bg