Късен гол донесе победа на старта за Ченоморец над Димитровград

Черноморец поднови първенството в Трета лига с победа у дома, като „Акулите“ се наложиха с минималното 1:0 над тима на Димитровград.

Бургаския тим имаше превес през първото полувреме, но на няколко пъти удари на домакините преминаваха покрай гредите.

През втората част бургазлии продължиха да са по-активната страна в срещата, без обаче да успеят да създадат кой знае какви опасности пред противниковата врата. В крайна сметка Черномроец достигна до победата в 82-ата минута, когато след центриране от корнер Стоян Мантаров засече с глава. Топката се отклони в лявата греда и влетя в мрежата за крайното 1:0.