Гол след гол в Русе

Вторият отбор на Етър (Велико Търново) надви юношите U19 на Дунав с 5:4 в приятелска среща, играна в Русе. Домакините поведоха с попадение на Ашкън Шериф. Мартин Ангелов обаче изравни от дузпа. До края на първата част русенци дръпнаха с два гола. Точни бяха Кристиян Кирилов и отново Шериф. След почивката Даниел-Виктор Кънчев намали от фаул. Дани Братоев обаче отново върна разликата от две попадения в полза на Дунав. В оставащото време малките „боляри“ направиха обрат. Първо се разписа Златин Боянов. После Калоян Митев изравни от дузпа. Кристиян Димитров донесе победата за „виолетовите“.