Черноломец (Попово) победи дубъла на Етър

Черноломец (Попово) се наложи с 4:1 над втория отбор на Етър (Велико Търново) в приятелска среща. Заслужен успех за селекцията на спортно-техническия тандем Илиян Станчев – Илиян Памуков. Началото на мача не предвещаваше подобен финал. В 3-ата минута Александър Гугучков тресна гредата на поповци. Същото стори от фаул и Даниел Кънчев само 120 секунди по-късно. Футболистите на Черноломец бързо реагираха. Тихомир Кънев откри резултата, след като с глава прехвърли топката над търновския страж. Неостаряващият Беадир Беадиров удвои и при този резултат дойде почивката. След нея Динко Дерменджиев пък направи резултата класически. После Беадиров реализира за 4:0. Още положения за гол имаха футболистите от Попово. Секунди преди края Даниел Кънчев вкара от дузпа почетния гол за малките „боляри“.