Голово шоу спретнаха Доростол и юношите Спартак (Варна)

3:3 приключи приятелската среща във Варна между юношите U17 на местния Спартак и мъжкия тим на Доростол (Силистра). Стана равностоен и коректен мач с много голови положения пред двете врати и обрати в резултата. Николай Николаев откри резултата за гостите в 20-ата минута. Четвърт час по-късно Сонер Хюсеин удвои. Варненци изравниха само за 180 секунди в края на полувремето. Първо се разписа Викторио Георгиев, а Александър Александров направи 2:2. Силистренци отново дръпнаха напред с попадението на Христо Андонов в 60-ата минута. Даниел Халачев обаче заличи пасива десетина минути преди последния съдийски сигнал.