Рилци вкара четири на Доростол

Рилци се наложи с 4:0 над Доростол (Силистра) в приятелска среща, играна в Добрич. Селекцията на Валентин Пейчев доминираше през целия двубой и пропусна да вкара още голове. Тон за успеха даде Дейвид Венциславов, който открадна топката от противник и озовал се сам срещу вратаря откри резултата в 10-ата минута. По идентичен начин Евгени Димитров удвои в средата на първото полувреме. В 50-ата минута силистренския вратар се постара, но не издържа на канонадата. Той отрази първия отправен удар към него. Миг по-късно се справи и с добавката на друг футболист на съперника. Моментално Дейвид Венциславов отправи трети изстрел и топката се укроти в мрежата. В 85-ата минута Гюрсел Гюрсел отне топката от силистренци, финтира ги на аутлинията и вкара четвъртия гол. После топката още веднъж влезе във вратата на Доростол, но попадението не беше зачетено заради засада.