Локомотив и Бдин не излъчиха победител в Мездра

1:1 завършиха в Мездра местния Локомотив и Бдин (Видин) в приятелска среща. Всичко интересно се случи до почивката. Гостите поведоха само 120 секунди след началния съдийски сигнал с попадение на Стойчо Стойков, оползотворил пас на Деян Захариев. След още толкова време дойде и отговорът на „железничарите, но от удара на Николай Ганчев, топката облиза гредата. В 11-ата минута Иван Аспарухов проби отдясно и подаде на Пламен Венелинов който изравни. В 26-ата минута опасен удар на Николай Боянов към вратата на домакините. Десетина минути по-късно Янек Кирилов от Бдин стреля коварно. Секунди преди почивката Антонио Йорданов шутира по диагонала, но видинския страж Павел Станев спаси.

След почивката Александър Веселинов стреля опасно от фаул, към мездренската врата.