Пиргов: Ще се представим по-добре от миналата година

Бранителят на ЦСКА 1948 Димитър Пиргов даде мнението си след победата на своя тим над Лапи. “Червените” обърнаха своя противник и се наложиха с 2:1, а защитникът коментира и ситуацията, в която инкасираха попадение.

ЦСКА 1948 обърна косовари в последните три минути и стигна до нов успех на лагера си в Турция

“За двубоя мога да кажа, че се получи добър мач. Противникът бе добре групиран, нямаше излишни грубости. Иначе изчистваме умората, за да може да сме максимално подготвени за първия мач. Надявам се с моя колега Венци да няма проблем с травмата му и всички момчетат да са на линия.

Опитахме се да играем футбол, нормално е, теренът беше твърд, топката не можеше да се контролира нормално, сбъркахме точно в центъра и противникът ни вкара гол. Трябва да трупаме самочувствие обаче.

Мисля си, че и с подготовката ще се справим по-добре от миналата година. Надявам се с просто да сме здрави.

С всяка изминала контрола се чувствам по-добре. Всеки изминал мач вдигаме темпото”, заяви Пиргов.