Бдин тръгна със 7:1

Бдин разгроми Пъстрина (Николово) със 7:1 в приятелска среща играна във Видин. Селекцията на Александър Петров започна с гол от съблекалнята. Не бяха изминали 120 секунди, когато Ивайло Иванов изпрати топката в мрежата на съперника. Кристиян Коцов удвои четвърт час след началния съдийски сигнал. След още толкова време най-новото попълнение Александър Веселинов направи резултата класически. При това съотношение дойде почивката. Веднага след нея набързо два пъти се разписа колумбиеца Андреас Санчес. В 60-ата минута гостите реализира от фаул почетното си попадение. Скоро обаче Мартин Николов направи 6:1. В 72-ата минута точен беше и Ангел Цолов.