Без победител в контролата между ЦСКА 1948 и Стал (Миелец)

Отборите на ЦСКА 1948 и Стал (Миелец) завършиха при резултат 0:0 в контролна среща, която се проведе в Алания. Това бе трета проверка за "червените". Тимът на Николай Киров има две победи над Ямбол (7:0) и Борец Велес (4:3). По този начин съставът все още няма загуба в контролите от началото на зимната подготовка.

Първата интересна ситуация в двубоя се откри пред вратата на "червените". Още в третата минута футболист на полския тим стреля много опасно, но Иван Караджов изби кълбото.

В 11-ата минута Галин Иванов направи добър пробив, който завърши с неточен удар. В 29-ата минута Георги Русев показа, че се намира в отлична форма. Крилото се справи с бранител, след което напредна по левия фланг и центрира в наказателното поле към Галин Иванов, който от близка дистанция не успя да преодолее стража на Стал.

До края на първата част не видяхме други интересни ситуации пред двете врати.

Старши треньорът на "червените" Николай Киров направи няколко промени на почивката. Новият нападател на клуба Алекс Колев записа първи минути с екипа на ЦСКА 1948. В 53-ата минута именно опитният нападател отправи удар с глава, но право в ръцете на вратаря на Стал. Малко по-късно Крум Стоянов центрира в наказателното поле към Колев, който отново стреля с глава, но твърде слабо, за да затрудни Дамиан Примел.

До края на срещата не се стигна до още положения, като логично проверката завърши без победител.

ЦСКА 1948 - СТАЛ 0:0

Стартови състави:

ЦСКА 1948: 12. Караджов, 24. Марин, 3. Пиргов, 87. Петров, 15. Александров, 18. Чочев, 37. Мартинов, 14. Шопов, 7. Топузов, 10. Русев, 33. Иванов

СТАЛ: 1. Страцзек, 14. Гетингер, 2. Гранлунд, 5. Зуро, 25. Матраш, 6. Касперкиевич, 22. Хинокио, 8. Корт, 20. Томасиевич, 11. Ситек, 9. Зутовски