Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Бивш футболист на Локомотив (Пд) ще носи екипа на Царско село

Царско село очевидно няма да е толкова слаб, колкото мнозина очакваха след сериозните промени в състава след края на есенния дял от сезона. В състава вече е още едно познато у нас име – доведеният от Бруно Акрапович в Локо Пд Валентино Пулиезе. Швейцарецът с италиански паспорт е запазил типичната си прическа и вчера игра при разгрома с 6:0 над Сливнишки герой в първата контрола за годината.

В състава се появи и Мартин Кавдански, както и Лукас Жупиан от Арда. Подготовка с отбора продължава да води Пламен Крумов, но той не взе участие в мача. Дошлият от ЦСКА 1948 флангови футболисти Андрей Йорданов вкара три гола. Той беше точен в 52-ата минута, когато получи извеждащо подаване и преодоля вратаря на Сливнишки герой. След това вкара за 4:0 и 6:0, като последният гол падна 12 минути преди края.