100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани)

ЧФР Клуж изхвърли Яблонец от Лигата на конференциите

ЧФР Клуж победи с 2:0 Яблонец в срещата помежду им от 6-ия кръг в група "D" на Лигата на конференциите. Румънският шампион записа първи успех в турнира, като по този начин попречи на съперника си да се пребори за второто място в групата и да се класира напред в турнира.

Румънците стигнаха до успеха с два гола на Габриел Дебелю. Той откри резултата в 45-ата минута, засичайки центриране на Кристиан Манеа, а в 82-ата минута заби и втори гол, след като бе изведен в наказателното поле от Валентин Костаке.

Този успех обаче бе само за престиж за ЧФР Клуж, като тимът завърши на последното 4-о място в групата с 4 точки. Яблонец също отпада от турнира, завършвайки 3-и с 6 точки.