Спортист и Литекс не успяха да се победят в Своге

Спортист (Своге) и Литекс не успяха да се победят и завършиха при резултат 1:1 в мач от 21-ия кръг на Втора лига. Домакините бяха в серия от 3 поредни загуби преди днешната среща, а Литекс - с две победи. Въпреки моментната форма двата тима не се победиха и си поделиха по една точка.

Резултати и голмайстори във Втора лига

Марк-Емилио Папазов даде преднина на гостите още в 25-ата минута, но през втората част Кирил Янакиев вкара за “шоколадите” в 69-ата. При този резултат завърши и срещата.

С това равенство двата тима остават в средата на таблицата. Спортист (Своге) събира в актива си 26 точки и е десети, а Литекс е с 6 по-малко и заема 13-ото място.