Локомотив (София) представя Красимир Балъков

Арминия не пребори и Кьолн

Отборите на Арминия и Кьолн, изненадващо или не, завършиха наравно 1:1 на “ШюкоАрена” в двубой от 14-ия кръг на Бундеслигата. Така Билефелд остана без домакински успех през сезона, а “козлите” - без победа в своя визита в немския елит.

В 17-ата минута Рафаел Чихос изведе Салих Йозджан, чийто шут даде аванс на гостите. Той се задържа до 59-ата минута. След бързо изпълнен тъч топката стигна до Брайън Ласме, чийто удар по земя от границата на наказателното поле донесе равенството в мача. Така Арминия продължава да се движи на предпоследното място в класирането с 10 спечелени пункта, а Кьолн е девети с 19 точки в актива си.