Генчев: Напълно заслужена победа

Наставникът на Лудогорец Станислав Генчев бе доволен от победата на тима му с 2:0 над ЦСКА - София. Специалистът смята, че успехът е напълно заслужен и поражението от ЦСКА 1948 преди седмица е дошла в правилния момент.

Лудогорец охлади шампионските амбиции на ЦСКА - София, дърпа на върха

“Мисля че победата е напълно заслужена. През първото полувреме имаше повече напрежение в нашия тим и не ни се получаваха атаките, но след почивката нещата се нормализираха. Като цяло мисля, че бяхме отборът, който създаваше повече ситуации, докато ЦСКА разчитаха повече на статични положения. Футболистите, които влязоха, помогнаха за победата. Загубата от ЦСКА в София дойде в точния момент, защото можем да си вземем поуките, а днес реакцията бе подобаваща. Срещу Партизан също играхме добре, а днес можем да бъдем доволни от показаното. Днешният съперник винаги ни е основен конкурент. Сега имаме добра преднина пред тях, но ние не трябва да разделяме мачовете на важни и неважни, а да се стремим да печелим всеки мач. Да се надяваме, че няма да имаме повече неприятни изненади с контузени и с тези играчи, които имаме спокойно можем да изкараме сезона”, каза Генчев.