Бдин: Заслужено победихме Севлиево

Бдин спечели с 1:0 във Видин срещу едноименния тим на Севлиево в дербито на 17-ия кръг на Северозападна Трета лига. Успехът затвърди домакините в призовата тройка.

Бдин взе дербито със Севлиево

"Заслужено победихме Севлиево. Контролирахме мача през цялото време. Надиграхме тотално съперника през първото полувреме. Имахме шансове да вкараме още голове.

След почивката гостите опитаха натиск, но не допуснахме да застрашат вратата ни. Доволен съм, че спечелихме трите точки и от начина, по който играхме. Разбира се, можем и по-добре. Все пак да отчетем, че взехме пета поредна победа", коментира пред Sportal.bg треньорът на видинчани Павел Огнянов.