Бдин взе дербито със Севлиево

Бдин спечели с 1:0 във Видин срещу едноименния тим на Севлиево в дербито на 17-ия кръг на Северозападна Трета лига. Александър Соколов реализира единственото попадение. В 27-ата минута Деян Захариев стреля, топката се отби в гредата на севлиевската врата и Соколов отблизо я насочи в мрежата. Домакините бяха по-добри. Захариев и Цветомир Тодоров от фаул също можеха да се разпишат. Гостите пък имаха претенции за дузпа в 85-ата минута, когато техен футболист падна в наказателното поле на видинчани. Загубата свали Севлиево от първото място, на което ще зимува Спартак (Плевен).