Очаквайте в 13:00 - Фернандо Каранга с първа награда след завръщането си в България

ЦСКА - София преследва първи шампионатен гол в Разград от 3 години и половина насам

1334 дни - толкова ЦСКА - София е без гол за първенство срещу Лудогорец в Разград, пише "Тема Спорт". За последно "червените" се разписаха на "Хювефарма Арена" в шампионата преди 3 години и половина - на 6 април 2018 г., при загубата с 2:3. Точен бе Пинто в 71-ата минута за 2:1 за ЦСКА- София, но после с два гола на Кешеру и Швиерчок в края "орлите" взеха трите точки и на практика си осигуриха титлата.

Последваха 4 шампионатни срещи в Разград, в които "червените" не отбелязаха - два пъти сблъсъците завършиха 0:0 и два пъти паднаха с по 0:1. Така вече 379 минути ЦСКА - София не може да вкара на "орлите" като гост в efbet Лига.
За последно "червените" спечелиха на стадиона на Лудогорец в шампионата на 5 ноември 2017 г. - обрат за 2:1 с голове на Каранга и Меркадо, а между тях бразилецът бе изгонен. Интересно съвпадение е, че попадението на Меркадо пак бе в 71-ата минута, като на Пинто. Победата през есента на 2017 г. е и единствената на ЦСКА - София за първенство в Разград.