Очаквайте в 13:00 - Фернандо Каранга с първа награда след завръщането си в България

Серията на Гълъбинов секна, а Антов отново беше забравен

След като беше се беше разписал и в трите последни срещи на Реджина, днес Андрей Гълъбинов не успя да вкара в двубоя срещу Читадела и тимът му отстъпи с 0:1 като домакин в мач от 11-ия кръг на Серия “Б”. Българският нападател започна като титуляр и остана на терена до 73-ата минута. Противникът реализира гола си още в 13-ата минута.

Това поражение идва след три последователни победи на Реджина, като така отборът пропусна шанса да излезе начело в класирането.

В същото време днешният ден не беше успешен в личен план и за Валентин Антов, защото той отново не се появи в игра за своя Монца. Така за пети пореден мач защитникът остава на пейката, като досега в Серия “Б” той има само два мача от десет възможни. Все пак Монца постигна минимална победа с 1:0 при домакинството си на Алесандрия и е само на 2 точки зад Реджина.

И Гълъбинов, и Антов не получиха повиквателни за предстоящите сблъсъци на националния ни тим.