Брадли Мазику: През второто полувреме показахме истинското лице на ЦСКА

Брадли Мазику сподели мнението си за победата, която "червените" постигнаха срещу Арда на стадион "Българска армия" с 2:1. Бранителят на ЦСКА - София, който отбеляза победното попадение, заяви, че успехът е плод на целия колектив и усилията на всички футболисти.

ЦСКА - София се измъчи срещу Арда, обрат и пропуски на "сините" носят "червения" успех

"Радвам се, че през второто полувреме показахме истинското лице на ЦСКА. Постигнахме това, което трябваше. Първото полувреме не влязохме добре в мача, Арда имаха положния. Показахме дух, тази победа е плод на целия колектив и усилията на всички. Няма стрес в нашия отбор, просто изиграхме кошмарно първо полувреме.
На почивката направихме нужните корекции и нещата се получиха през втората част. Приемаме предстоящата програма такава, каквато е. Имаме достатъчно футболисти, за да успеем да издържим в този ритъм и да показваме най-доброто във всяка среща", сподели Брадли Мазику.