Женско първенство по футбол: Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 0:4

Левски (Карлово) загуби от Черноморец с дузпа, опасаха стадиона с бодлива тел

Левски (Карлово) загуби домакинството си на Черноморец с 0:1. Мачът бе от 14-ия кръг в ЮИ Трета лига. Единственото попадение мача падна в 34-ата минута на мача. Мартин Димитров бе фаулиран от вратаря на домакините в наказателното поле и главният съдия отсъди дузпа. От бялата точка Милен Танев бе точен. Карловци имаха своите шансове в мача, но не успяха да ги реализират и загубиха. В края на срещата домакините останаха с 10 души на терена. Милен Танев бе изведен сам срещу вратаря, когато футболист на домакините го фаулира и получи директен червен картон.

От няколко дни стадионът в Карлово е опасан с телена ограда, за да не влизат фенове на стадиона по втория начин, а съоръжението е с пропусквателен режим по време на мачове. Според местни фенове направеното на стадиона е продължение на футболната война в града, а целта е да не се допускат фенове, които са против ръководството.

Срещата бе съпроводена от скандал с местен общински съветник, който има силна позиция по отношение на футбола в града, съобщава "Кота спорт". Той не е допуснат до стадиона по заповед на ръководството на клуба. Достъпът на останалите граждани също е бил силно селектиран. Така футболната война в града продължава с пълна сила. Голяма част от феновете са против сегашното ръководство и по-точно срещу изпълнителния директор Красимир Манолов.