Младенов: Когато не победим два мача, казвате, че сме в криза, не издържаме в цикъл четвъртък-неделя в определени мачове

Наставникът на ЦСКА - Стойчо Младенов похвали футболистите си за победата им с 1:0 над ЦСКА 1948 и отдаде постигнатия минимален успех на многото пропуски пред противниковата врата. Треньорът на червените допълни, че тимът се задъхва в цикъл четвъртък-неделя и не издържа в някои мачове.

“Няма лесни мачове. Подходът ни беше правилен. Добре се бяхме разположили на терена. Единствено, което е наш проблем, бъркахме последното докосване в завършващата фаза. Имахме възможност да вкараме два-три гола.

Отсъствието на Кайседо и контузията на Ахмедов също повлияха. Калоян още не е адаптиран към схемата на игра и това, което ние искаме да изпълняваме. Проблемът е последното докосване в края на атаката - това беше проблемът в днешния мач.

Във вариант с контраатаки също сме силни, защото имаме бързи крила.

Изпуснахме няколко положения и оттам дойде напрежение в края. 1:0 е рисков резултат. Лам натрупа мачове, а оттам и умора, което доведе до контузията.

Когато ЦСКА не победи в два мача, казвате, че сме в криза. Когато противникът победи в два мача - е в серия от победи.

В цикъл четвъртък - неделя се задъхваме и не издържаме в определени мачове”, заяви Стойчо Младенов.