Отново е време за дерби! Ще видим ли нов триумф на "червените" или този път победата ще е за Левски - на живо със стартовите състави

Божиков пропусна минимален успех на Слован

Слован постигна девета поредна победа във всички турнири и продължава да води в първенството на Словакия, като има аванс от 3 точки пред втория Спартак (Търнава). Срещу гостуващия Ружомберок шампионите се наложиха с 1:0, а Васил Божиков получи почивка и изобщо не беше в групата за двубоя.

Слован стигна до успеха с попадение на Яромир Змръхал в 17-ата минута. 28-годишният халф се възползва от асистенция на Давид Хрънчар и прати топката в мрежата. През второто полувреме домакините направиха доста пропуски, а Ружемберок не беше далеч от изравняването.

След паузата за националните отбори Слован ще гостува на Михаловце.