Локомотив (Дряново) победи адаша си от Мездра

Локомотив (Дряново) се наложи с 1:0 у дома над Локомотив (Мездра) в мач от 14-ия кръг на Северозападна Трета лига. Николай Банов вкара в 80-ата минута след като Делян Дончев го изведе сам срещу вратаря на съперника. 120 секунди по-рано Банов пропусна дузпа, отсъдена за нарушение срещу него. Тогава гостите останаха с десет футболисти заради червен картон на капитана им Генади Петров, който опита саморазправа със противник. Тотално надмощие на дряновския тим през целия мач. През първата част Николай Георгиев уцели гредата. Иван Велев пропусна да вкара на два метра пред голлинията. Мездренският страж спаси и два удара отблизо на Банов. Още две възможности пропиляха домакините през втората част.