Югоизточна Трета лига: Локомотив (Пловдив) II - Ботев (Пловдив) II

Дреновец повали Янтра (Полски Тръмбеш) за осем минути

В Дреновец едноименния тим спечели с 2:0 срещу Янтра (Полски Тръмбеш) в мач от 14-ия кръг на Северозападна Трета лига. Любомир Веселов е героят за домакините с двете си попадения. Той и съотборниците му играха почти цяло полувреме с 10 футболисти, заради заслужения червен картон в 48-ата минута на Християн Илиев. Веселов откри резултата в 9-ата минута, когато Христо Карлуковски му подаде с глава. Голмайсторът се разписа след 8 минути, възползвайки се от центриране на Людмил Иванов. Два пропуска направи Денис Димитров, а един капитана Александър Веселинов. Тони Маречков пък пропиля отлична възможност за гостите. Срещата протече при отлично съдийство.