Лудогорец III срази Черноломец (Попово)

Третият отбор на Лудогорец надигра Черноломец (Попово) с 2:0 в Разград. Двубоят бе част от 11-ия кръг на Североизточната Трета лига. Заслужен успех за селекцията на Захари Сираков, с оглед случилото се на терена през 90-те минути. Те взеха инициативата още след началния съдийски сигнал. Усилията им бяха възнаградени след половин час игра, когато Каел Димитров откри резултата. Всичко приключи десетина минути след почивката, когато Даниел-Виктор Кънчев реализира второ попадение.

Резултати и голмайстори от 11-ия кръг на Североизточната Трета лига

"Изиграхме отличен мач, в който имахме пълно превъзходство. Можеше да вкараме много повече голове, но и този резултат е добър. Хубаво е, че създадохме достатъчно ситуации, а не допуснахме сериозни положения пред нашата врата", коментира старши треньорът Захари Сираков след последния съдийски сигнал.