Мощна победа в Гибралтар запази надеждите на Божиков и компания

Слован (Братислава) записа мощна победа с 4:1 над Линкълн Ред Импс в гостуването си в Гибралтар от 4-ия кръг на група "F" Лигата на конференциите. Словаците, които бяха изведени от капитана си Васил Божиков, не оставиха много шансове на своя съперник и записаха ценна победа, с която запазиха добри шансове за продължаване напред в турнира.

Андре Грийн реализира първите два гола в срещата в 17-ата и 25-ата минута, но в края на първата част Линкълн върна едно попадение чрез Рой Чиполина.

През втората част обаче Слован довърши работата си с нови два гола, дело на Александър Чаврич в 67-ата и Самуел Мраз в 71-ата минута.

С тази победа Слован вече има 7 точки и излезе временно на 2-ото място в класирането, преди изиграването на другия мач от групата между ПАОК и ФК Копенхаген. Линкълн остава на дъното с нулев актив.