Тунчев: Днес беше върхът на айсберга

Наставникът на Локомотив (Пловдив) Александър Тунчев бе много доволен от победата с 3:1 над ЦСКА - София на “Армията”. Специалистът е на мнение, че тимът се е справил отлично във всички линии.

Локо Пд разпиля ЦСКА - София на "Армията", бивш играч на "червените" им наниза хеттрик

“Отборът показа много добро лице и го показва в последните няколко мача. Днес беше върхът на айсберга. Казахме си на полувремето, че трябва да бъдем по-уверени и концентрирани в завършващата фаза. Не мога да отлича някого, а мисля, че всички се справиха много добре във всякакъв план. Неприятни сцени преди началото на мача, не трябва да се стига до такива ситуации. Такива бяха указанията от четвъртия съдия, че докато не дойде полиция не трябва да излизаме. Победите дават самочувствие. Скоро обаче трябва да се концентрираме за мача с Лудогорец. Може би това е втори път, когато Локомотив побеждава на “Армията”, така че няма как да не е сладка”, каза Тунчев.