Стойчо: Умората е причината за днешния резултат, не сме машини, въртим 14-15 играчи

Наставникът на ЦСКА - София Стойчо Младенов даде мнението си след загубата на своя тим от Локомотив (Пловдив) в мач от 13-ия кръг на efbet Лига. "Червените" отстъпиха с 1:3 у дома, а треньорът призна, че умората от натоварения цикъл е била причината за неприятния резултат.

Локо Пд разпиля ЦСКА - София на "Армията", бивш играч на "червените" им наниза хеттрик

"Искам да се извиня на феновете за загубата, малко повече от три месеца съм тук. Играем четвъртък - неделя, четвъртък - неделя и всичко това се отрази в днешния мач. Умора има и мисълта, и реакцията действат бавно. Те бяха по-свежи и напористи. Ние бяхме по-бавни и тромави, това бе разликата.

През втората част се опитахме. Малко подобрихме креативността в нападание, успяхме да отбележим гол, но бе твърде малко, за да променим хода на мача.

Такъв е нашият анализ и ние сме категорични, че умората е причината. Правим ротации между 14-15 души. Няма как да заложим на 11 класни в един мач и в друг на други 11 класни футболисти. Просто нямаме толкова футболисти.

18 ЦСКА - София - Локомотив (Пловдив), бой между феновете на "Армията"

Не би трябвало да се е отразил боят преди мача. Не знам какво е станало точно. Разбрах, че техните фенове нещо са казали и нашите са отвърнали.

Нямам нито един съставен списък, това е поредна интрига. Знаем какво правим, имаме ядро, във всеки трансферен прозорец ще се възползваме и когато имаме възможност, ще привлечем човек на пост, на който ни трябва.

Както виждате, мачът с Арда - важен мач, днес - важен мач, със Зоря пак важен мач. Недостатъчно е да въртим само тези 14-15 души. Стараят се момчетата, дават, каквото могат, но има умора. Четвъртък - неделя не може, не сме машини", заяви Младенов.