Радулов: Разликата е огромна

Наставникът на Септември (Симитли) Троян Радулов призна, че тимът му е бил тотално надигран от Левски при днешното поражение с 0:7 от 1/8-финалите за Купата на България.

"Още от началото ни вкараха три гола за седем минути. Първият стана след контраатака на Левски, което е недопустимо за нашия отбор. Увлякохме се напред. След това отборът все едно се беше примирил, че ще загуби. Разликите са огромни, няма какво да се лъжем. Головете бяха идентични. Защитниците ни стояха далече от техните атакуващи играчи. Тактическите указания бяха да играем по-прибрано. Не си правим илюзии, че ще вземем Купата. Дадохме почивка на някои играчи. Едно от момчетата се контузи и получихме картон. Положението ни е много зле, борим се да не изпаднем. Тази година изпадат четири отбора и за нас основното е да се задържим в групата. Имаме добри футболисти. По една или друга причина нямаме достатъчно точки. Нещо трябва да се промени и трябва да се вземат мерки".