Гол в последните секунди попречи на Марица да си тръгне с трите точки от Симитли

Септември (Симитли) и Марица (Пловдив) завършиха наравно 1:1 в мач от 14-ия кръг на Втора лига. Още в 5-ата минута гостите от Пловдив откриха чрез Валери Домовчийски и задържаха преднината си през почти целия двубой, но секунди преди да си тръгнат с трите точки резервата Кирил Грозданов развали плановете им. Футболистът на Септември вкара в 90-ата минута след удар с левия крак.

Резултати и голмайстори във Втора лига

С това равенство Марица остава на 8-ата позиция с 21 пункта в актива си. Пловдивчани се намират на 3 зад седмия Лудогорец II, а четвъртото място, на което се намира Миньор (Перник), е на 5 точки. Септември от своя страна прекъсна серията си от 4 поредни загуби и заема 14-ото място с 13 пункта.