Президентът на Аталанта: Три от смените на Манчестър Юнайтед струват колкото целия ни състав

Президентът на Аталанта Антонио Перкаси подчерта разликата в класите между неговия отбор и този на Манчестър Юнайтед. Според него три от смените на “червените дяволи” в мача помежду им струват повече отколкото целия състав на италианския тим. Тогава като резерви за домакините се появиха Пол Погба, Единсон Кавани, Джейдън Санчо и Неманя Матич. През първото полувреме на двубоя бергамаските поведоха с 2:0 на “Олд Трафорд”, но след почивката претърпяха обрат и загубиха с 2:3.

Кристиано Роналдо отново герой на “Олд Трафорд”, Юнайтед с обрат срещу Аталанта

“Това беше паметен мач. Можехме да напишем история, ако не бяхме допуснали третия гол. Това беше чудесно преживяване, което ще ни накара да израснем. Когато водехме с 2:0, аз си помислих: “Това шега ли е?” Въпреки това три от техните смени струват колкото целия ни състав. Искаме да преодолеем груповата фаза. В първенството първата ни цел е да избегнем изпадането. Ще сме доволни при постигането на която и да е допълнителна цел”, заяви Перкаси по време на събитие в Милано.