Михайлов: Много важна победа за нас, беше несериозно да сме с 8 точки преди днешния мач

Вратарят на Левски Николай Михайлов даде мнението си след победата на своя тим над Локомотив (София) в мач от 11-ия кръг на efbet Лига. “Сините” се наложиха с 2:1, а Михайлов спаси дузпа в средата на втората част.

Бари се отпуши и донесе първа победа на Мъри с Левски в шампионата, Ники Михайлов помогна много

“Говорихме си цяла седмица, че трите точки са много важни за отбора, треньора, ръководството и нашите фенове. За съжаление затвориха стадионите, дано това нещо скоро се промени, защото нашите фенове ни липсват много. Не искам да правя коментари за мача, бе много тежък. Радвам се, че взехме трите точки.

Не искам да правя разбори, казахме си някои неща в съблекалнята. Не успяхме да отговорим на агресията, стояхме далеко от тях. Говорим си едни и същи неща постоянно. Следващият мач отново излизаме за победа. Радвам се, че днес успяхме да спечелим мача.

33 Локомотив (София) - Левски

Правим анализи, гледаме, коментираме вече много години, добре изпълни дузпиата той, просто не ме гледаше и за мое щастие успях да я извадя. Последните 5-10 минути пак имаше паника при нас отзад. Преди този мач Левски имаше 8 точки, това е несериозно, трябваше днес да вземем победата.

Виждате и нашите смени, виждате какви млади момчета влизат, това също е важно за тяхното развитие. Изключително важна победа и за нашите млади състезатели”, заяви Михайлов.

Снимки: Борислав Трошев