Клоп за Салах: Никой не е по-добър от него в момента

Германският мениджър на Ливърпул Юрген Клоп похвали египетската звезда на тима Мохамед Салах след поредния силен мач на 29-годишния нападател с фланелката на мърсисайдци. По-рано днес Ливърпул разгроми с 5:0 като гост Уотфорд, а Салах вкара страхотен гол в 54-ата минута. Преди това той се отличи и с блестяща асистенция за първото попадение в мача, дело на Садио Мане в 9-ата минута.

Салах вече има 10 гола и 4 асистенции в 10 мача във всички турнири от началото на сезона. В добавка към това египтянинът бележи гол в шести пореден мач във Висшата лига.

“Хайде, кой е по-добър от него в момента? Никой не е по-добър, това е ясно”, сподели пред BT Sport след края на днешния мач Клоп, говорейки за класата на Салах.