Илиан Илиев: Хубаво е да чуваме хората как викат “българи, юнаци”

Българският национал Илиан Илиев даде мнението си след мача на нашия тим със Северна Ирландия. “Лъвовете” обърнаха съперника си и победиха с 2:1, а Илиев подаде за изравнителния гол в срещата.

България обърна Северна Ирландия с два мощни шута на Тодор Неделев

“Хубаво е да чуваме хората да викат “българи, юнаци”, хубава победа, бяхме по-агресивни и победихме. Не смятам, че сме проспали първото полувреме, просто бяхме по-притеснени и припряни. Второто полувреме обаче бяхме по-агресивни. За първия гол видях, че имаме повече хора в наказателното поле и центрирах. Така стана попадението”, заяви Илиев.

Снимки: Владимир Иванов | Снимки: Борислав Трошев