Караджов: Днес имах ден, усетих подкрепата на публиката

Вратарят на националния ни отбор Иван Караджов даде мнението си след победата на България над Северна Ирландия. Нашите момчета се наложиха стигнаха до обрат и се наложиха с 2:1, а Караджов имаше доста работа през първото полувреме, когато показа добри спасявания:

България обърна Северна Ирландия с два мощни шута на Тодор Неделев

“Целият отбор се раздаде на макс. Аз затова съм там, имах ден и спасих каквото можах. Второто полувреме излязохме преобразени. Искам да благодаря. Тази победа е за Шейтанов и Ясен Петров.

Беше тежко след мача с Литва. Така тръгна срещата тогава, дузпата си е дузпа, всеки може да изпусне. Но продължаваме, ще работим, има много млади момчета, талантливи. Днес усетих подкрепата на публиката.