Млад халф на Арсенал впечатли с невероятна скорост за свой гол

Халфът на Арсенал Емил Смит Роу демонстрира изключителна скорост при победата на младежкия национален отбор на Англия с 1:0 при гостуването на Андора от европейските квалификации до 21 години.

В 67-ата минута Къртис Джоунс поде контраатака за “трите лъва”, а Смит Роу за около 10 секунди измина разстоянието от собственото си наказателно поле до противниковото, за да отбележи единственото попадение в срещата. Така 21-годишният играч си заслужи приза за Играч на мача, който неговият тим завърши с човек по-малко на терена заради червен картон на Райън Брюстър в 55-ата минута.