Генчев: Не е лесно да разбереш, че ще водиш отбора в такъв мач часове преди началото

Наставникът на Лудогорец Станислав Генчев бе доволен от успеха с 4:2 над Левски. Специалистът призна, че неочаквано е застанал начело на тима след раздялата с Валдас Дамбраускас.

Лудогорец пак излъга Левски в спектакъл на "Герена"

"Първото полувреме беше много силно за нас и трябваше да водим с два гола. Започнахме добре второто полувреме и вкарахме попадение. Получи се леко отпускане след това и Левски ни превъзхождаше в един период мача. Не е никак лесно да разбереш, че ще водиш такъв двубой часове преди сблъсъка. Но всички се справихме по план. Нямаше как да разберем по-рано, след като вчера се случи промяната. Лудогорец винаги се е стремял към атакуващ футбол и ще продължим така. Зрителите са останали доволни от двубоя. Не са много отборите, които са вкарвали четири гола на „Герена“. Левски е в подем и имат невероятна подкрепа. Не е приятно, когато се изискват промени. Футболистите бяха свикнали с Валдас, но това е футбола и трябва да продължим напред“, добави още той.