Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Унион с ново върхово постижение

Унион (Берлин) подобри на 20 клубния си рекорд от поредни домакинства без загуба. Това стана факт след успех вкъщи с 1:0 над Арминия (Билефелд) в сблъсък от 6-ия кръг на Бундеслигата. Смяната Кевин Беренс беше точен в 88-ата минута с кинжален удар под гредата.

За столичани това е втора победа през кампанията в германския елит, като те имат и само една загуба. В същото време Арминия остава без успех, като още само Айнтрахт (Франкфурт) и Гройтер Фюрт не са стигали до трите точки.

В четвъртък Унион отново ще представлява Германия в Лигата на конференциите, където приема Макаби (Хайфа).