Нанков: Похвала за Хебър, че се съгласи да играе на “Армията”, дано влязат в efbet Лига

Помощник-треньорът на ЦСКА - София Анатоли Нанков похвали ръководството и треньорския щаб на Хебър, че се съгласи да изиграе домакинството си за Купата на стадион “Българска армия”.

“Добър мач за нашия отбор. Силно първо полувреме, вкарахме три гола. Всичко, което е нужно, го направихме през първото полувреме. Второто го доиграхме. Един закономерен резултат от 3:0.

Дано продължим с попаденията и срещу Левски. Хубаво е, че създаваме много положения, пропускаме, но е хубаво, че вкарваме много.

Похвала за ръководството на Хебър и треньорския щаб, че се съгласи да иизиграе мача на добър терен като нашия. Хебър е стойностен отбор, не играха лошо днес. Дано влязат в efbеt Лига”, пожела Нанков на днешния съперник на червените.

“Радващо е, че се връщат контузени футболисти като Жеферсон и че тези, които играят по-малко, се справят чудесно, когато им се гласува доверие”, допълни помощникът на Стойчо Младенов.