Митов: От този мач само спечелихме

Наставникът на Хебър (Пазарджик) Николай Митов говори след поражението с 0:3 от ЦСКА - София в турнира за Купата на България. Той заяви, че неговият отбор само печели от един такъв двубой.

ЦСКА - София започна защитата на Купата с класика като гост на "Армията"

"В първите 27 минути, до гола, седяхме добре на терена. Вкараха ни два гола за една минута, искам да ги погледна пак. Доволен съм от старанието на футболистите, не мога да съм доволен при загуба. Имахме положения при 0:0, но не успяхме да ги изиграем както трябва. Нивото между "А" и "Б" група е различно, скоростта е различна.

18 Хебър - ЦСКА - София

Преди мача казах на момчетата да играят футбол, цяла България ги гледаше. Притеснение не видях. Исках да се играе в Пазарджик, градът го заслужава, на хубав терен друг футбол ще играем. От всеки двубой си взимаме поуки, играхме срещу един от най-добрите отбори в България. От този мач само спечелихме", каза Николай Митов.