Моралес: Целта бе да влязат по-мъжки момчетата, имаше две топки на терена при третия гол на ЦСКА

Наставникът на Ботев (Враца) Даниел Моралес беше разочарован от поражението с 2:4 от ЦСКА-София от 8-ия кръг на efbet Лига. Двубоят се игра на стадион “Христо Ботев”, като домакините поведоха в началото, след което намалиха резултата до 2:3, но накрая напълно заслужен отстъпиха на гостите, които пропуснаха доста голови положения.

Много голове и зрелищен "червен" обрат за ЦСКА - София във Враца

“Опитахме се да коригираме на почивката. Не разбирам в някои ситуации нашите играчи, които трябва да са подготвени за дадени ситуация, но останаха изненадани. Създадохме ситуации на един компактен отбор. Всичко, което искахме да направим в този мач бе да излязат по-мъжки момчетата, нещо което не направихме с ЦСКА 1948. ЦСКА е по-добър отбор и се опитахме със самочувствие да играем срещу един от най-добрите отбори в България. Сега съм доволен, че това нещо го видях.

Нормално е, когато правиш грешки, да загубиш срещу по-добър състав. Имахме проблеми в състава с трима титуляри, но не е оправдание. Заложихме на още едно младо момче. Те имат много свежи хора по фланговете и добри играчи, което ни създаде сериозни проблеми. Единственото, което не мога да разбера е, че при третия гол на ЦСКА съдията даде знак да се играе, като имаше две топки на терена. Не мога да го разбера, тъй като нашият човек се обърка с втората топка на терена. Това попадение дойде веднага след почивката и ни пречупи”, коментира Моралес.

28 Ботев (Враца) - ЦСКА - София 2:4