Генчев: Мидтиланд вкарва в първите 10 минути, не се представихме така, както ни се искаше

Помощник-треньорът на Лудогорец Станислав Генчев обяви след равенството (1:1) срещу Мидтиланд в Дания, че разградчани не са се представили така, както им се е искало, но е радващо, че са взели точка.

"Изключително труден мач срещу силен съперник. До последно не се знаеше как ще свърши мачът. Дадохме инициативата през по-голямата част и не се представихме така, както ни се иска, но е радващо, че взехме точка. Знаехме, че Мидтиланд вкарва в първите 10 минути и между 45-а и 55-а минути. Много важно бе да не допуснем гол през първите 10 минути, но получихме гол. Радващо е, че изравнихме.

В началото на второто полувреме трябваше да сменим двамата си най-добри футболисти, което оказа влияние", коментира Генчев.