Митов: Интересуват ме само трите точки, мачът с ЦСКА ще е бонус за публиката

Наставникът на Хебър Николай Митов остана доволен от победата на своя тим над Струмска слава в мач от 9-ия кръг на Втора лига. Тимът от Пазарджик победи с минималното 1:0 като гост Струмска слава.

Хебър се пребори със Струмска слава и си тръгна с трите точки от Радомир

"В този мач най-важни са трите точки. Изиграхме добро първо полувреме и вече след 60-ата минута дадохме инициативата на Струмска слава. Те не са слаб отбор, не сме играли със случаен отбор. Тук трудно се взимат точки. Поздравявам футболистите, днес най-важни са трите точки пак повтарям, друго не ме интересува. Поздравявам ги за характера и волята момчетата.

След 60-ата минута те ни надиграха, но те не са случаен отбор. Всяка победа ти дава увереност и самочувствие. Готвим се вече за другия мач.

Интересува ме следващия мач за първенството, мачът с ЦСКА ще го мисля, като дойде. Той е бонус за публиката", заяви Митов.