Младенов: Бяхме изключително мудни и бавни, трябва да покажем различна игра

Старши треньорът на ЦСКА - София Стойчо Младенов сподели първите си впечатления след поражението на "червените" с 0:2 от Виктория (Пилзен) в мач от плейофите на Лигата на конференциите.

ЦСКА - София "катастрофира" срещу корави чехи, гол от засада ощети "червените"

"Прекалено голям респект дадохме на противника. Първите 25 минути бяха важни, а ние направихме много грешки. Днес бяхме изключително мудни и бавни, а това най-много ме притеснява. Нормално е да има напрежение, имам своите изводи. В София имаме нашите шансове. 2:0 е резултат, който може да се промени в наша полза.

Голът е гол, зачетен е. Трябва бързо да си извадим изводите и да покажем различна игра. Много бавно разигравахме топката", започна опитният специалист.

"През второто полувреме сменихме схемата на 4-4-2, но ние пак не направихме каквото трябва. Нямахме присъствие в наказателното поле на Виктория. На резервната скамейка са повече младежи. Тибо Вион може да ни даде опции, но се притеснявам за него. Не искам да бързам с неговото включване", завърши Стойчо Младенов.