Виктория (Пилзен) продължава да ниже победи преди сблъсъка с ЦСКА - София

Виктория (Пилзен) продължава победния си ход в първенството на Чехия. Тази вечер възпитаниците на Михал Билек се наложиха с 1:0 като гост на Слован (Либерец) в срещата от 4-ия кръг. По този начин тимът е с четири победи от четири мача в първенството и оглави еднолично временното класиране с 12 точки.

Единственият гол в мача падна в 52-ата минута, а негов автор бе Радим Резник. Десният защитник се оказа най-съобразителен при едно разбъркване в наказателното поле след центриране от фаул и отблизо бе точен за 0:1.

Така Виктория ще бъде в приповдигнато настроение преди първия сблъсък с ЦСКА - София в плейофа на Лигата на конференциите. Срещата е в четвъртък, 19 август, от 20:00 часа българско време на стадион “Доосан Арена” в Пилзен.