Осиек с победа във вътрешното първенство преди реванша с ЦСКА - София

Съперникът на ЦСКА - София в Лигата на конференциите Осиек победи Драговоляц с 2:1 като гост в мач от 4-ия кръг на хърватското първенство. Старши треньорът на Осиек Ненад Биелица даде почивка на част от титулярите с цел да си съхрани за реванша с "червените" в четвъртък.

Каква европейска вечер! ЦСКА - София помете Осиек

Осиек трябва да наваксва след поражението с 2:4 на първия мач в София. Макар и с голяма част от резервите, тимът на Биелица надигра Драговоляц и се върна на победния път след нулевото равенство със Славен Белупо в предишния кръг. Антонио Манце и Дарио Неяшмич вкараха попаденията за Осиек.

С успеха Осиек оглави класирането в хърватския шампионат с 10 точки.