Спортист победи юношите на Черно море в Генерал Тошево

Спортист се наложи с 3:1 над юношите (U17) на Черно море в приятелска среща, играна в Генерал Тошево. Противно на крайния резултат гостите бяха по-добри през първата част. В 27-ата минута те проведоха добра атака, на финала на която топката спря в мрежата на домакините. Отговорът на Спортист бяха два пропуска на Росен Николов.

В Спортист (Генерал Тошево) всичко върви по план

След почивката съперниците извършиха доста смени. Тимът на Калоян Михалев вече диктуваше всичко на терена и това се отрази на резултата. В 52-ата минута Росен Николов прехвърли варненския страж за 1:1. Обратът стана факт в 76-ата минута, когато Ивелин Кузманов се разписа отблизо с глава. Десетина минути преди края Румен Николов подаде на Росен Николов за окончателното 3:1.