Локо (Мездра) и Дреновец не се победиха

При резултат 1:1 приключи приятелската среща в Мездра между местния Локомотив и Дреновец. Всичко интересно се случи през първото полувреме. Четвърт час след началния съдийски сигнал Гълъб Герасимов получи топката на десетина метра от вратата и стреля неспасяемо – 0:1.

Локомотив и Дреновец вкараха 6 гола в Мездра

След още толкова време домакините изпълниха корнер и Ивайло Златев изравни с глава. Митко Милчев постави още веднъж на изпитание вратаря на Дреновец – Трифон Соколов, но той се справи. Герасимов пропусна да се разпише още един път. Стражът на Локо отрази два опасни удара на Пиер Пиеров. Любомир Веселов пък шутира на сантиметри от целта. След почивката не се случи нищо съществено. Точно преди 11 дни двата отбора завършиха 3:3 на същото място.